EUR 31.10/31.50
USD 26.18/26.45
20 сентября 2017
Среда, 20 сентября 2017 15:27

II International Compliance Forum

Издательство «Юридическая практика» приглашает Вас на II International Compliance Forum, который состоится 20 сентября 2017 года в отеле «Премьер Палас» (г. Киев, бульв. Т. Шевченко/ул. Пушкинская, 29/5-7).

На Форуме будут рассмотрены особенности адаптации глобальных комплаенс-программ к национальной специфике, нюансы построения комплаенс-функции в компании, меры предосторожности в индустриях высокого риска, вопросы международного комплаенса.

Программа и регистрация доступны по ссылке: pravo.ua/events/compliance2017

 

Опубликовано в Бизнес календарь

Дата: 20 вересня 2017 р.

Час: 16.00-18.00.

Місце: Центр сучасного мистецтва “М17”, м.Київ, вул.Антоновича, 102-104.

Реєстрація учасників майстер-класу обов’язкова за лінком

Діловий журнал БІЗНЕС в рамках смарт-арт-медіапроекту “Земельна відповідь” запрошує спеціалістів аграрної сфери відвідати майстер-клас, присвячений залученню та використанню фінансових ресурсів в діяльності сільськогосподарських підприємств.

 

ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ:

  • Іноземні гранти на розвиток агроінновацій: специфіка отримання, податкові нюанси обліку, контроль донора та держави.
  • Як big data допомагає прийняти правильні фінансові рішення в довгостроковому і оперативному плануванні. Реальні кейси агропідприємств, які отримують на 20% прибутку більше після впровадження IT.

 

СПІКЕРИ:

Лариса Шкурка — керуючий партнер аудиторської компанії Compass Group, директор бізнес-школи NIKLAND, сертифікований аудитор, податковий експерт у сфері сільського господарства, IT-бізнесу, представництв нерезидентів, неприбуткового сектора, бізнес-тренер та консультант з питань організаційного розвитку. Має практичний досвід консультанта з розвитку організаційного потенціалу та вдосконалення інституційної спроможності бенефіціарів проектів у проектах міжнародної технічної допомоги; досвід проведення міжнародних аудитів, організаційних аудитів у проектах, профінансованих USAID, SIDA, Представництвом ЄС в Україні тощо.

Денис Глушко — директор з розвитку IT-платформи управління агропідприємством Forland. З 2006 р. працює в аграрному секторі. Пройшов кар’єрний шлях від менеджера експортного відділу до керуючого великими проектами в аграрних холдингах. Працював заступником директора департаменту впровадження інновацій в компанії UkrLandFarming, займався створенням IT-продуктів для оптимізації бізнес-процесів. У 2016 р. отримав МВА в Києво-Могилянській бізнес-школі. Під час навчання в КМБШ став співзасновником платформи для агропідприємств Forland. Зараз її використовують в десятках підприємств, серед яких холдинг “Глобино” та піонер органічного виробництва компанія “Агроекологія”.

 

ВХІД ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ АКРЕДИТАЦІЄЮ. Кількість місць обмежена, необхідна обов'язкова реєстрація

 _________________________________________________________________________

 13323

“ЗЕМЕЛЬНА ВІДПОВІДЬ” — смарт-арт-медіапроект у відповідь на “земельне питання”. “Земельна відповідь” — проект тих і для тих, хто хоче розібратися в “земельному питанні”, а саме в тому, чи потрібно відкривати ринок землі, і якщо так, то що чекає екосистему ринку залежно від умов відкриття?

Сайт проекту http://landresponds.org.ua/

 

Опубликовано в Бизнес календарь
ШАРЖИ 
« Сентябрь 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
КОЛУМНИСТЫ БИЗНЕСА
ОПРОС 
Где вы собираетесь провести отпуск этим летом?